Logi sisse

Loo konto
Unustasid oma parooli?
Saada kinnitusjuhised uuesti
Saada lahtilukustamise juhised


Tere tulemast!

Sinu elukestev ligipääs hariduse e-teenustele! HarID eesmärk on lihtsustada õpilaste sisselogimist erinevatesse e-keskkondadesse ja aidata koolidel automatiseerida kasutajate haldust. 

HarID aitab ühe kasutajaga sisse logida mitmesse rakendusse, luua konto ka alaealisele, kellel ei ole ID-kaarti ning hallata oma asutuse töötajate kasutajaõigusi.

Juba liitunud rakendused: eKool, Opiq, Foxcademy, E-koolikott, Tahvel, Libry, Haridusportaal, HITSA Moodle, EIS ja see nimekiri täieneb!

Teenust haldab HITSA

 

Tähelepanu! HITSA on koostöös Haridustehnoloogide Liiduga loonud e-koduõppe korduma kippuvate küsimuste lehe, kuhu oleme koondanud teemat puudutavad materjalid. Info täieneb jooksvalt!

www.hitsa.ee/e-ope-korduma-kippuvad-kusimused

Mida teha, kui lapsel pole ID kaarti või Mobiil-ID võimalust?

  1. Lapsele saab HarIDisse konto teha tema eeskostja (nt lapsevanem).

  2. Eestkostja loob endale HarID konto ja sellega tekib seos laste ja eeskostjate vahel automaatselt, kuna HarID on seotud rahvastikuregistriga.

  3. Eeskostja saadab lapse e-mailile HarIDist kutse liitumiseks. Sisselogituna on näha lapsevamal oma laste info, mille juures on nupp "saada kutse". Vajuta nuppu ja täida ära küsitud väljad. NB! Kõik meilid võivad meist sõltumatult minna rämpsposti. Kui kinnituskirja ei tule, siis vaata palun sinna!

  4. Laps logib sisse oma meilipostkasti ja aktiveerib sealt HarID konto emailis oleva lingi kaudu (kui lapsel eposti aadressi ei ole, siis selle teeb lapse nimel ka eeskostja vastavalt Isikuandmete kaitse seadusele § 8), pannes ka sobiliku parooli edaspidiseks sisselogimiseks. 

  5. Edaspidi saab laps kasutada HarID logimist kasutajanime ja parooliga, kuna tema küljes on läbi vanema ka tema isikukood.